תקנון האתר

מבוא

ברוכים הבאים לאתר תרביות אל-רום (להלן: "האתר") המופעל על ידי קיבוץ אל-רום, ח.פ 570021709 מכתובת קיבוץ אל-רום (להלן: "הנהלת האתר" ו/או "החברה").
כל שימוש באתר על ידי אדם אם ביצע קנייה ואם לאו, בין אם נרשם לאתר ובין אם לאו מהווה הסכמה לתקנון זה, על התנאים וההגבלות הכלולים בו.

התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל המשתמש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר. גלישה באתר ו/או שימוש בו מכל סוג, כמוהם כהסכמה לתנאי התקנון והתחייבות לפעול על פיהם. מובהר כי התקנון מהווה הסכם משפטי מחייב לכל דבר ועניין ומחייב את המשתמש על כל שימוש באתר.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש באתר

עצם הזמנת מוצרים באתר מהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין הנהלת האתר.

האתר מיועד למכירות בישראל בלבד ואינו מוכר לחו"ל. מחיר המוצרים המוצגים באתר כוללים מע"מ בכפוף לחוק המיסים.

ניתן לשלם עבור שירותי האתר באמצעות כרטיס אשראי תקף (בישראל) של אחת מחברות האשראי הבאות (להלן: "חברות האשראי"): ישראכרט, ויזה, אמריקן אקספרס, לאומי קארד בכפוף לאישור הנהלת האתר ואישור חברת האשראי לעסקה.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שירותיה ו\או את מכירות המוצרים בכל עת.

הזכאות לשימוש באתר הינה לכל אזרח אשר מלאו לו 18 שנים.
הזמנה תתאפשר למי שברשותו חשבון בנק פעיל ו/או בעל כרטיס אשראי ישראלי תקף והינו בעל תיבת דואר אלקטרוני אשר כתובתה תינתן בעת הרכישה באתר. קטין המבצע פעולות ייחשב כקטין אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסיו לביצוע הרכישה באתר.

ביטולים ושינוי סוגי השירותים

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים, בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטל עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
ביטול הזמנה או חלק ממנה יתאפשר עד 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, בכפוף לכך כי ההזמנה לא יצאה לשילוח. את בקשת הביטול יש לבצע בדרכים המקובלת ביניהם: השארת הודעה באתר, תכתובת בוואטסאפ, הודעה למייל elromnursery@gmail.com או בטלפון  04-6838026.

תרביות אל-רום עושה את כל המאמצים על מנת לספק ללקוחותיה את הצמחים האיכותיים והטובים ביותר המיוצרים בתרבית רקמה אך מטבע הדברים היותם צמחים הם אורגניזם חי הם אינם זהים זה לזה ויתכנו פגיעות קוסמטיות קלות או נזק ישן.

צמחים מוגדרים בחוק הגנת הצרכן כ-"מוצרים מתכלים" וככאלה אין לחברה חובה לקבל אותם בחזרה מרגע איסופם או קבלתם. יחד עם זאת החברה נותנת את האפשרות לא לאסוף את הצמחים מנקודת האיסוף או להחזיר חבילות במשלוח עד הבית בהודעה עד 48 שעות מיום האספקה. במקרה שהלקוח יהיה מעוניין להחזיר את המוצר שהגיע במשלוח עד הבית הוא מתחייב לארוזו בחזרה באריזה המקורית בשלמותו והחברה תחזיר לו את כספו בקיזוז דמי המשלוח בגובה 40 שקלים כולל מע"מ.

החברה רשאית לבטל אספקת הזמנה למשתמש וזאת בהתראה של 24 שעות לפני מועד האספקה. במקרה כזה לא יעמוד למשתמש כל טענה כלפי האתר. במקרה כזה הודעה על ביטול מצד החברה תימסר ללקוח, והחברה תשיב לו כל סכום ששולם בגין המוצרים ככל ששולם.

מדיניות משלוחים

מרבית המוצרים באתר הינם בהזמנה לנקודת איסוף בהתאם למקום והמועד שהוצג באתר. 
הלקוח שהזמין לנקודת האיסוף יקבל הודעת SMS ומייל יום לפני האספקה וברגע שההזמנה מוכנה לאיסוף. 

אחריות ושירות

הנהלת האתר אינה אחראית על נזקים פיזיים וכספיים או כל נזק אחר שנגרמו במהלך השירות או בעקבות השימוש במוצרים. כמו כן לא תהיה אחראית לעיכובים באספקה בעקבות דברים שאינם בשליטתה כמו אסונות טבע, כוח עליון, שביתות, חסימות במשק וכו׳.

כל מידע שנמסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הבלוגים, חוברות ההדרכה או תוויות המוצר הינו בגדר המלצה בלבד והנהלת האתר מסירה מעליה כל אחריות מהתכנים שנכתבו או משימוש בהם והשלכותיהם. 

אבטחת מידע ופרטיות

הנהלת האתר, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם הנהלת החברה לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות ולא יועבר לצד שלישי ללא אישור מפורש מהלקוח.

תוכן השירות וחשיפת מידע אישי במהלך השירות, לעולם לא ייחשפו לאדם אחר או כל גורם ללא אישור בכתב מהלקוח. הנהלת האתר מחויבת לפרטיות שלך ופרטיות זו הינה בראש סדר העדיפויות שלנו.

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

באמצעות לחיצה על כפתור "שלח הזמנה" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

האתר מאובטח באמצעות שימוש באמצעי אבטחה מתקדמים אשר מטרתם להבטיח שימוש תקין וגלישה בטוחה באתר וכן על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים. כל המשתמש באתר ובשירותיו מתחייב כי לא יעשה כל פעילות שיש בה כדי לשבש את פעילות האתר, גניבת מידע על משתמשים ופריצה של מנגנוני האבטחה של האתר. 

במקרה של שימוש לרעה, הנהלת האתר תפעל נגד כל פעילות בכל דרך חוקית אשר תעמוד לרשותה לרבות חסימת המשתמש מגישה לאתר ונקיטת הליכים משפטיים נגד המשתמש באם יפעל כאמור.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, הן בנוגע לעיצוב ועמוד האתר, הן באשר לתכנים המופיעים בו הינן רכושה הבלעדי של הנהלת האתר.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מהאתר, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם הנהלת האתר.

דין וסמכות שיפוט 

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בחיפה תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.